מוצרי ואקום פורמינג

מארזי בליסטר  המיוצרים בשיטת הוואקום פורמינג ,מתאימים לקשת רחבה של מוצרי פרזול: החל מברגים, דיבלים, אומים וכלה במתגים, שקעים, מפסקים חשמליים דרך מנעולים, צילינדרים ידיות מעוצבות, ראשי מקלחת ואביזרי אמבטיה.
כל העוסקים בענף הפרזול תמימי דעים כי לאיכות האריזה יש קשר ישיר לאיכות המכירה. לנו הנסיון והיכולת לעצב ולתכנן מארזי בליסטר שיכללו את כל הפרמטרים הנדרשים עבור המוצרים בתהליך השיווק וההפצה כגון: כמות הנדרשת לשיווק במארז, משקל כולל באריזה, הדרך בה משונע המוצר ועד למיקומו בוו התליה ובמדפים.
אין אנו יכולים לפרסם מוצרים שנמצאים ברגע זה בתהליכי ייצור שונים, אך באתר מוצגים פרויקטים שבעבר הייתי שותף לאחד או יותר מתהליכי התכנון, עיצוב וייצור שלהם.
כל זה חשוב לכם בכדי להגיע לאיכות האריזה, איכות ההפצה ואיכות המכירה.
הזמינו אותנו עוד היום ואנו נגיע אלכם ללא מחויבות מצדכם.


עולם העיצוב ובמיוחד עיצוב מוצר הוא עולם תובעני מצד אחד ומצד שני מעניין , מאתגר וחדשני.
קצב השינויים בתחום מהיר ונדרש מהמעצב להבין ברוב התחומים הקשורים במוצר, החל מתכנון המוצר והנדסת אנוש ועד לתכנון ועלויות ייצור.
לדון יש את סל השירותים הנכון והרחב שעוזר למעצב להגיע ליעדו בזמן עם מוצר, החל משרטוט ממוחשב 3D ,דרך אבי טיפוס ועד לייצור סדרתי וכל זאת לפי דרישת הלקוח. בדון תדע מראש את עלויות הייצור של כל שלב ושלב.
דון מייצרת עבורך את הפתרון.
אין אנו יכולים לפרסם מוצרים שנמצאים ברגע זה בתהליכי ייצור שונים, אך באתר מוצגים פרויקטים שבעבר הייתי שותף לאחד או יותר מתהליכי התכנון, עיצוב וייצור שלהם.
אנו כאן עם הנסיון והיכולת לאתגרים העומדים בפניכם המעצבים, עם טכנולוגיה חדישה וקשת רחבה של סוגי חומרים.
לכם נשאר להתקשר ולקבוע פגישה ואנו נגיע אלכם ללא התחייבות.חברות קוסמטיקה מתחדשות במוצרים חדשים לעתים קרובות. מתחדשים גם מוצרי אריזה שונים ומארזים בשלל הצבעים והחומרים.
אין ספור משאבים אנושיים וכלכליים מושקעים בכל פרויקט שכזה.
לקוחותינו מעידים שפרויקטים כאלה יעברו בהצלחה כאשר עומד לצידם ספק שרותם את עצמו לפרויקט מהתחלה, משלב הרעיון מפיק שרטוטי הדמייה, דרך אבי טיפוס ועד לייצור סדרתי ואיכותי של המוצר וספק עם נסיון בענף שיודע לדבר עם כל גוף בארגון בשפה שלו. לכן הם בחרו דון.
בדון ניתן לתכנון אריזות שמייצרת עבורכם פתרונות אריזה מפלסטיק ומקרטון. פתרונות איכותיים למוצרים שלכם, חשיבה מחוץ לקופסה ונסיון מוכח בענף וביכולת להשתמש בחומרים חדישים יתרמו רבות לבידול המוצר שלכם.
אין אנו יכולים לפרסם מוצרים שנמצאים ברגע זה בתהליכי ייצור שונים, אך באתר מוצגים פרויקטים שבעבר הייתי שותף לאחד או יותר מתהליכי התכנון עיצוב וייצור שלהם.
אתם מוזמנים להתקשר ולאתגר אותנו בכל רעיון עיצובי שעולה לכם.
צרו קשר עכשיו ואנו נגיע עד אליכם ללא התחייבות עם סל רעיונות ייחודים.

תכנון המארז הוא אחד מאבני היסוד בעולם הפלסטיק.
תכנון מוקדם חייב להתחשב במספר פרמטרים המוגדרים על ידי הלקוח, לדוגמא: מיקום המוצר במארז, שינוע המוצר, האם נדרשת הגנה מכנית למיקומו של המוצר על המדפים, כל אלה פרמטרים חשובים לתכנון המארזים ודרכם תכנון נכון של התבניות.
אנו בדון נדע לשאול את השאלות המנחות הנכונות על מנת לעזור לכם להגיע למוצר העונה על דרישותיכם, האינפורמציה שתתקבל תעזור לנו להפיק הדמיית תלת מימד שתמחיש לכם את התוצר הסופי.
בשלב זה אנו נכנסים לסיעור מוחות עם הלקוחות ביחד עם כל הגופים הנוגעים במישרין ובעקיפין לאריזה, חשוב לנו לשמוע קשת של דעות בכדי לקבל תמונה רחבה ככל הניתן. מנסיוננו אין קיצורי דרך שכן "סוף מעשה במחשבה תחילה".
כי תכנון, עיצוב וייצור מארזים זה עניין של מקצוענים.

מי מאתנו היצרנים, המשווקים שלא סובלים מהחזרות או חוסרים רבים וזאת כתוצאה מיכולת הלקוחות לפתוח את המארז ולהשאירה ללא המוצר.
עלות ההחזרות עלולה להטות את הכף באיזון הדק שבין עסקה מוצלחת לעסקה שאינה מוצלחת.
לנו יש את היכולת הטכנולוגית והנסיון לתכנן ולעצב עבורכם מארזי בליסטר עם הדבקה לגב קרטון המונע מגע ישיר עם המוצר או לחלופין בועה (צדפה) המולחמת עם הלחמת תדר לאיטום מושלם של המוצר. מארז שייתן ביטוי למוצר שלכם ויצמצם כמעט לחלוטין את ההחזרות.
אם גם לכם חשוב לצמצם את ההחזרות כתוצאה מאריזה לא מתאימה, אם עלויות המחוסרים מדיר מכם נחת, התקשרו והזמינו אותנו – אנו נגיע אלכם ויחד אתכם נגיע למארז המושלם עבורכם וכל זאת ללא כל התחייבות מצדכם.
פרויקט אירוז מוצרים שונים עבור עמוס גזית
עולם המשחקים הינו עולם מלא חוויות, חוויות אתגריות מוטוריות וקוגניטיביות, חוויות שיגרמו למשתמש לחזור ולשחק במשחק.
יצירת מארזים זה לא משחק ילדים, זה עניין למנוסים. למארז יש תפקיד חשוב לא רק כאוגד את חלקי המשחק אלה גם כשותף בתהליך המשחק עצמו וחלק מהחוויה.
מנסיוננו, בתכנון מארז למשחקים אנו מתחשבים בהמון פרמטרים הקשורים בחוויית המשתמש. נעצב זאת ע"י צבעים שמחים, וחומרים מתאימים לקו המנחה של מטרות המשחק ולאופיו של המשחק המוגדרים על ידי הלקוח.
לנו יש את היכולת והידע לעבוד מול כל המחלקות של הלקוח הקשורות לאריזה ולמארזים של קרטון ופלסטיק.
אין אנו יכולים לפרסם מוצרים שנמצאים ברגע זה בתהליכי ייצור שונים, אך באתר מוצגים פרויקטים שבעבר הייתי שותף לאחד או יותר מתהליכי התכנון עיצוב וייצור שלהם.
אצלנו  דון משתמשים בחומרים מייצור מקומי ובעלי תקן (איזו 9002) המותאמים למשחקים.