עולם הקרטון

קיימת התלבטות מובנת בבחירת סוג המארז שיתאים למוצר, אנו חווים זאת ביום יום עם לקוחותינו. ישנם כלים המכוונים לפתרון. בכלים אלה אנו משתמשים בכדי לבחון יחד אתכם את הדרישות שלכם למארז הנכון והמתאים ביותר עבור המוצר שלכם.
ישנם מקרים בהם שילוב בין פלסטיק לקרטון הוא הפתרון האידאלי והמיוחד כשצריך להתחשב באירוז מספר חלקים במארז או שדרוג העמידה של המוצר בתוך מארז הקרטון ובכך ניתן ביטוי נוסף למוצר. אלו רק שני מקרים בהם השילוב בין פלסטיק לקרטון הוא השילוב המנצח.
אחד היתרונות שלנו בדון הוא היכולת לשלב בין עולם הפלסטיק לעולם הקרטון ולייצר פתרונות ייחודיים תחת קורת גג אחת. אנו יודעת לייצר פתרונות למארזי קרטון בהתחשב בדרישות הלקוח ובתהליך בו אתם מתכננים לארוז, לשנע, להפיץ ולמכור את המוצרים שלכם.
אין אנו יכולים לפרסם מוצרים שנמצאים ברגע זה בתהליכי ייצור שונים, אך באתר מוצגים פרויקטים שבעבר הייתי שותף לאחד או יותר מתהליכי התכנון עיצוב וייצור שלהם.
עם השנים צברנו ידע שנותן לנו את ההבנה והיכולת לדו שיח עם המעצבים ו/ או הגרפיקאים שלכם. התקשרו עוד היום ותאמו פגישה ואנו יחד אתכם נמצא פתרונות מסל הפתרונות הקיימים.