אודותנו

מאיר אלחרר, מנכ"ל שמי מאיר ואני בעלים של "דון ייצור פתרונות אריזה".
אנו מתמחים בתכנון , עיצוב וייצור אריזות ומארזים.
אנו מייצרים בשיטת ואקום פורמינג  ומשווקים מארזי קרטון בכל הסוגים.

אצלנו לא רק זמן שווה כסף , אלא גם האמינות, המקצוענות, השירות והנסיון !!

 דון הוא עסק צעיר ודינמית ועובדיה בעלי ניסיון רב שנים ומוערכים מאוד כל אחד בתחומו. מנסיוני תרמתי לפיתוח מוצרים רבים עבור חברות גדולות כקטנות בכל ענפי המשק ובינהם: חמת, קוד קוד, מולטילוק, אלבא, ניסקו, עמוס גזית, רב בריח, ברברה וולף, כנרת זמרה, מדיליין ועוד המון חברות שקצרה היריעה מלהכיל.

הקו המנחה אותנו  הוא איכות השירות, איכות המוצר ושקיפות מלאה.
בדון תמצאו את סל הפתרונות הרחב ביותר עבורכם החל משלב תכנון המארזים, הדמיות ממוחשבות בתלת מימד 3D להמחשה לפני ייצור, יצור סדרתי של מארזי פלסטיק ו/או קרטון, הלחמות תדר לבועות, הדבקות בליסטרים לגב קרטון ועד אירוז המוצרים והכנתם להפצה וכל זאת בהתחשב בשרשרת הלוגיסטיקה ובלוח זמנים שהוכתבו מראש ע"י הלקוח.

הידע הטכני והנסיון בענף הפלסטיק מקנה לנו את היכולת לעבוד בסנכרון מלא עם כל מחלקות ההנדסה, מעצבי המוצר ומחלקות שיווק ומכירות.
נוכל לתרום רבות בשיח מקצועי עם כל הגופים מהם נדרש שירות שניתן בבית הלקוח, כך נחסוך לכם זמן יקר.

אין אנו יכולים לפרסם מוצרים שנמצאים ברגע זה בתהליכי ייצור שונים, אך באתר מוצגים פרויקטים שבעבר הייתי שותף לאחד או יותר מתהליכי התכנון, עיצוב וייצור שלהם.

לנו  בדון חשוב לשמור על סביבה ירוקה, לכן אנו משתמשים בחומרי גלם ממוחזרים ובתוליים כאחד ובשלל צבעים ובעוביים שונים לפי דרישה ואף על פי כן חומרי הגלם שלנו מתמחזרים לאחר השימוש.

לקוחותינו בחרו דון בגלל המקצוענות , שקיפות ,אמינות ונסיון.
אם גם לכם זה חשוב אתם מוזמנים ליצור קשר ברגע זה ואנו נגיע אליכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

מאיר אלחרר
050-8191391